TESTIMONIALS

Your opinion is very important for me.

Leave feedback


Kristina det var såå fine bilder ❤ Jeg har sett masse på dem og vi skal se enda mer på dem i kveld ❤ og innpakningen og alt er mer enn vi kunne drømt om ? Tusen takk!


- Rebecca & Martin


Vi fikk bildene fra vårt bryllup og vår forlovelse nå, og vi har smilt og vi har ledd og vi har grått!! Bildene var så vakre og akuratt den stilen vi ønsket! Kristina er en proff og dyktig fotograf vel verdt å ha til ditt store øyeblikk! Tusen takk at du foreviget denne store dagen for oss på beste mulige måte og fløy helt ned til lille Østfold for oss!


-
Karine & Kim André 
Kristina, norėtume Jums nuoširdžiai padėkoti už gražias nuotraukas ir prisiminimus, kurie išliks su mumis visą likusį gyvenimą. Jūsų darbas, atsidavimas paliko gerą įspūdį mums. Visiška tiesa, kad kai žmogus dievina savo darbą - rezultatai būna ypatingi. Džiaugiamės, kad pavyko rasti Jus, esate ne tik profesionali fotografė, bet ir puikus, rūpestingas, šiltas žmogutis. Širdingai dėkojame!

-Sandra & Deividas 
All first we would thank You, Kristina so much for the nice pictures that are taken of us.
Kristina, You are a skilled and great photographer. I remember how it took with great patience when you took pictures of our little one, there was nothing easy to run after him ☺.
You are a kind of photographer who likes to take every challenge and very good at taking photos
bothoutdoorsandinside .You are a photographer who people can trust.
Do simply the best in test ☺


- Haidar & Nadya 
Kristina, net nežinau nuo ko pradėti, nes tokiam žmogui, kaip tu, vien pasakyti ačiū neužtenka! ;) 
Tavo nuostabus atsidavimas darbui, kūrybingumas-profesionalumas, mokėjimas bendrauti-paliko toki susižavėjimą tavimi, kad noriu dar ne karta įamžinti savo svarbias gyvenimo akimirkas kartu su tavimi!!! Esu laaaaabai patenkinta rezultatu-nuotraukos NUOSTABIOOOOS!!! Ačiū tau, kad tu tokia nuostabi!!! Esu laiminga, kad turėjau galimybę su tavim susipažinti! ;)


-
Eglė 
Miela Kristina. Norime Jums padėkoti už šiltą fotosesija. Kurioje Jūs įamžinote mums labai svarbią gyvenimo akimirką, mūsų mažosios Gabijos krikštynas. Iš nuotraukų sklinda tik patys geriausi jausmai, pačios geriausios nuotaikos. Dėkojame Jums už kantrybe, geras emocija ir gražius žodžius fotosesijos metu! Ačiū!

- Kristina & Modestas 
Didžiausias Ačiū, Tau, už abi fotosesijas, neabejotinai rinksiuosi Tave ir ateityje. Profesionalumas ne tik galutiniame rezultate, bet ir visame procese. Tavo darbai kalba patys uz save! Žinoma, daugiausiai džiaugsmo, gavus nuotraukas, turėjau aš :) Tačiau iš aplinkinių sulaukiau ne mažesnės nuostabos ir pagyrų pamačius nuotraukas. 
Dar kartą dėkoju ir visiems visiems Tave rekomenduoju! 


- Žiedūnė 
Very satisfied with the quality of your services, I will highly recommend your services to relatives and friends. My only feedback to you is maybe to interact with me during and after the photo session. For example giving me permission to look at the pictures and decide together which are good and suitable. 

I highly recommend you to other, great
and
 
beatiful pictures!

- Mujic
 
  
Miela Kristina, 
Tikriausia , jeigu pradėčiau rašyti, už ka tau dėkoju , tai užimčiau čia tiek daug vietos, kad net skaityt atsibostu :D 
Tai pasakysiu paprastai - AČIŪŪŪŪŪŪ, kad tu tokia NUOSTABI!!! Mano dukrytės Liepos nuotraukos nerealioooos!!! kiekvieną dieną žiūrim ir džiaugiamės su vyru jomis, vis prisimindami tą dieną, kai vyko fotosesija - buvo laaaabai gera!!! Esu dėkinga, kad galiu tavim pasitikėti visu 100% ir žinau, kad tavo darbeliai tikrai nenuvils ;) o ka jau kalbėt apie aplinkinių pagiras Tau! :) Lauksiu ir ateityje progu , kurias norėsiu, kad įamžintum tu :)
Dar kartelį didžiulis AČIŪŪŪŪŪŪ :) :*


-
Eglė & Edvinas


 
Esam labai dėkingi, Kristina, už mūsų mažylės fotosesiją. Liko neišdildomi įspūdžiai, prisiminimai. Visos fotosesijos metu, jautėmės labai jaukiai, ramiai, pasitikėjome Jumis, kadangi tiesiog spinduliuojate meilę, šilumą vaikams ir ne tik. Esate nuostabus žmogutis, džiaugiamės, kad teko Jus pažinti. Nuotraukos fantastiškos, esate tikra profesionalė. Tikiuosi, kad dar pasimatysime ne vieną kartą! Didelis Dėkui! Rekomenduojam!

- Jūratė & Vytautas

 


Tobula :) 
Taip galiu pavadinti mūsų popietę su Jumis :) viskas, pradedant Jūsų požiūriu į darbą, atsidavimu, šiluma, rūpestingumu, baigiant nerealiomis nuotraukomis! Jau mėnuo kaip kasdien vis peržiūriu fotosesijos nuotraukas ir negaliu atsigėrėti. Tobula, kai žmogus turi talentą atskleisti emocijas ir jausmus nuotraukose :) 
Nuostabu ir įsimintina. Ir tikraaaai ne paskutinį kartą :) <3

P.s Jūs ypatingas žmogus! <3

 
- Aušra & Adam
 


Kristina , nuoširdus ačiū Jums, už mūsų pasakos įamžinimą, kuri išliks su mumis visą likusį gyvenimą! Esame labai patenkinti rezultatu. Nuotraukos puikiai perteikia mūsų nuotaikas ir emocijas... Ačiū už fotosesijos idėją , už pasiūlymus, už nerealią atmosferą fotosesijos metu. Ši fotosesija mums buvo ypatinga :)

Ačiū už pasaką! :* <3

 
- Jolanta , Anatoli , Gabriele & <3 
 


 
Miela Kristina, 
norėjome padėkoti visos šeimos vardu , už malonų laiką įamžinant mūsų taip lauktą ir mylimą kūdykį Jonuką. Dėkojame , už šiltą bendravimą, sklandų organizavimą ir gerą atmosferą būnant visiems kartu. Jūsų asmens savybės puikiai tinka Jūsų darbe. Linkime sėkmės tolimesnėje kūrybinėje veikloje, bei šiltų, gerų žmonių <3 Esame labai patenkinti Jonuko nuotraukomis ir dar kartą dėkojame , už puikiai atliktą darbą :)

 
- Kristina & Donatas & Jonas
 


Miela Kristina, labai džiaugiamės, kad gavome proga praleisti laiką su Jumis ir pabūti Jūsų nuostabių nuotraukų dalimi. Širdis džiaugiasi, kad Jūs jaučiate akimirkos svarbą, net ir smulkiausių detalių grožį ir užuodžiate gamtos kvapus, kad priverčiate sustoti ir pasigrožėti tuo, ko skubant nebepastebime! Labai labai AČIŪ už tokią gražią fotografiją! Kuo didžiausios sėkmės Jūsų darbe, kuri manome atliekate tiesiog puikiai, nes kiekviena nuotrauka pakelia iki dangaus ir atgal!

- Andrius & Agota & VilijaKristina has such an amazing talent for capturing ‘moments’ which is exactly what we wanted. It’s not the formal photos that remind you how great your day was – it’s the natural fun and excitement that is so important to be documented. Kristina's energy and passion comes across in the photos. She is incredible! Thank you for wonderful, funny, clumsy day!  :)

-
Radvilė